Aktualności

jakość i rozsądna cena gwarancją Twojego zadowolenia to nasza dewiza
Znajdziecie tam Państwo film odnośnie projektu zakładania sadów przemysłowych. Zapraszamy ... 
Od kilku lat nasza szkółka współpracując z firmą Austria Juice produkuje odporne na choroby drzewka owocowe jabłoni do sadów przemysłowych z tzw. grupy "RE" (od angielskiego słowa resistant - odporny). Na wiosnę 2022r. mamy jeszcze wolne ilości tych drzewek !. Dostępne odmiany na podkładce MM106 to: Remo, Rebella, Renora, Reanda. Więcej o projekcie nasadzeń drzewek owocowych do sadów przemysłowych w zakładce DRZEWKA "RE" na stronie głównej. 

Promocja na wiosenne zakupy nawozów Basasote firmy COMPO. Każdy klient dokonujący u nas na wiosnę zakupy za min. 1000,00zł. otrzyma kupon rabatowy na zakup nawozów Basacote. Serdecznie zpraszamy !

Kolejny Projekt Badawczy w naszym gospodarstwie realizowany przez Instytut Ogrodnictwa ze Skierniewic. Współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w Ramach Programu CoreOrganicPlus.

Materiał szkółkarski czeka w nowoczesnej chłodni do wiosny. Króciutki filmik z przechowywania.
Zapraszamy do oglądania.

Kolejna licencja z Artevos Gmbh z Niemiec dotycząca bardzo ciekawej późnej śliwy - TOPHIT. Jedna z najbardzej atrakcyjnych śliwek jeśli chodzi o wygląd. Owoc duży i praktycznie cały pokryty bardzo ładnym nalotem.
W dniu dzisiejszym podpisaliśmy umowę na możliwość rozmnażania w naszej szkółce kolejnej odmiany jabłoni z rodziny Red Delicious (grupa Red Chief) - RED CAP® VALTOD(S).

Pages